Usługi

Usługi


Chirurgia

Chirurgia stanowi kluczową gałąź stomatologii. W jej zakres wchodzą różnorodne zabiegi w obrębie i w okolicach jamy ustnej – implantologia, endodoncja (leczenie kanałowe) czy periodontologia (leczenie przyzębia).
W DentInnovation zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są przez uznanych Specjalistów oraz przy wykorzystaniu nowoczesnej aparatury, co zapewnia Pacjentowi wysoki komfort oraz najwyższy standard procedur medycznych.

Implantologia

Implant stomatologiczny jest odpowiednikiem korzenia zęba, wykonanym z tytanu. Umieszczany jest pod znieczuleniem w kości żuchwy lub szczęki – po zrośnięciu stanowi on doskonałe podparcie dla pojedynczej korony zęba jak i złożonej: mostu lub protezy.

Stomatologia Estetyczna

Podstawowym sposobem przekazywania emocji jest mimika twarzy. Ponieważ piękny uśmiech ułatwia nam kontakty interpersonalne, pomaga w życiu osobistym i zawodowym niechęć do uśmiechania się spowodowana nieestetycznym wyglądem zębów, może nie tylko obniżać naszą samoocenę, ale i utrudniać nam kontakty społeczne.

Endodoncja przy użyciu mikroskopu

Boli Cię ząb? Nie usuwaj go, próbuj leczyć!
Endodoncja czyli leczenie kanałowe jest jedną z głównych dziedzin leczenia stomatologicznego. Polega na likwidacji stanu zapalnego przez usunięcie zakażonej, najczęściej przez bakterie, miazgi zębowej z kanałów zęba.
Zastosowanie mikroskopu dentystycznego umożliwia dokładne i bezbolesne leczenie. Rozwoj techniki medycznej pozwala powiększyć pole zabiegowe – Lekarz jest w stanie dostrzec wszystkie szczegóły, zapewniając tym samym wysoki komfort oraz precyzje zabiegu.

Leczenie ortodontyczne

Osoby które często się uśmiechają są postrzegane jako bardziej sympatyczne i godne zaufania. Nie jest więc zaskoczeniem, że piękny uśmiech to marzenie wielu Pacjentów. Leczenie ortodontyczne jest najmniej inwazyjną metodą, dzięki której możemy cieszyć się zdrowym i zachwycającym uśmiechem.

Periondontologia – leczenie przyzębia

Periodontologia jest dziedziną stomatologii skupiającą się na diagnozowaniu i leczeniu problemów przyzębia oraz tkanek które otaczają i znajdują się bezpośrednio przy zębie. Leczenie przyzębia obejmuje takie schorzenia jak: krwawienie dziąseł, odsłonięcie szyjki zębowej, kamień nazębny, próchnica i wiele innych.
Jeśli u Pacjenta występują nieprawidłowości i schorzenia przyzębia, leczenie to jest zadaniem priorytetowym przed każdym innym leczeniem stomatologicznym.

Leczenie Protetyczne

Głównym zadaniem Lekarza Stomatologa jest utrzymanie zdrowia i dobrego samopoczucia estetycznego każdego Pacjenta. Protetyka to dziadzina stomatologi, która zajmuje się uzupełnieniem utraconych tkanek – zarówno pojedynczych zębów jak i większych ubytków.
W Dent Innovation wykonujemy wszystkie obecnie dostępne rodzaje prac protetycznych przy zastosowaniu najnowszych materiałów i technik. Nasz zespół Specjalistów zadba, aby dobrane zaopatrzenie protetyczne zapewniło zarówno estetyczne jak i w pełni funkcjonalne uzupełnienie utraconych tkanek zęba.

Stomatologia dzieci i młodzieży

Stomatologia dzieci i młodzieży obejmuje duży zakres działania. Specjaliści Dent Innovation szczególną uwagę poświęcają nie tylko kwestii nieprawidłowości w budowie zębów oraz wadom zgryzu, ale także oznakom chorób takich jak próchnica zębów, która nieleczona z łatwością rozprzestrzenia się na kolejne zęby.

Radiowizjografia cyfrowa

  • RTG panoramiczne
  • RTG zatok przynosowych
  • RTG stawów skroniowo-żuchwowych
  • TK RTG panoramiczne
  • TK RTG punktowe
  • TK zatok
  • TK żuchwy lub szczęki
  • TK zdjęcie stawów skroniowo-żuchwowych